National Geographic відтепер транслюватиме українською

National Geographic відтепер транслюватиме українською

2984
Ukrinform
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про трансляцію в Україні двох італійських програм та двох латвійських телеканалів, а передачі National Geographic Channel будуть доступні українською мовою.

Про це повідомляється на сайті Нацради.

"Зміни в Переліку іноземних програм: додано чотири телеканали, "National Geographic Channel (NGC)" транслюватиметься українською", - йдеться в повідомленні Нацради.

 Також 9 лютого Національна рада внесла низку змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Так, перелік поповнено двома італійськими програмами «Novela TV» і «Water Planet» і двома латвійськими телеканалами «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)». Крім того, внесено ще деякі зміни стосовно низки телевізійних каналів.

 Доступними для трансляції в Україні стануть такі програми:

 - «Novela TV» (у форматах SD і HD), яка  пропонуватиме глядачам фільмопоказ. Мова програми – польська. Обсяг трансляції - 24 години на добу;

 - «Water Planet» (у форматах SD і HD) - за жанром – пізнавальна.  Мова програми – польська. Обсяг трансляції - 24 години на добу;

 - «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)» - тематика телеканалів - спортивні передачі. Мова програм - російська, українська, англійська. Обсяг трансляції - 24 години на добу.

 Як вказується, у всіх програмах немає передач еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, а також реклами.

 Звернення із пропозицією внести зазначені телеканали до Переліку іноземних програм надійшли до Національної ради від ТОВ «Контент Юкрейн», м. Київ, і ТОВ «Поверхность – інвест», м. Київ.

 Крім того, на прохання компанії «NGC EUROPE LIMITED» внесено ще низку технічних змін до цього Переліку.

 Так, вилучено програму «FOX CRIME» у зв’язку зі зміною назви; змінено назву програми «FOX HD» (одночасна трансляція програми у форматах SD і HD) на «FOX» (одночасна трансляція у форматах SD і HD); змінено тематичне спрямування програми (жанр) «FOX LIFE»  із «сімейного» на «фільмопоказ, розважальний».

 Також відтепер передачі телеканалу «National Geographic Channel (NGC)» будуть доступними глядачеві й українською мовою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>