"Молодість" залишається в Києві та змінює формат

Укрінформ
Столична влада зробить все для того, щоб Міжнародний кінофестиваль "Молодість" і далі проходив у Києві.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у середу під час підписання меморандуму про співпрацю між КМДА та кінофестивалем "Молодість", інформує прес-служба столичної мерії.

"Нині ні у кого немає сумнівів, що фестиваль повинен відбуватися в Києві. І я радий, що нам вдалося знайти формат, в якому ми зможемо працювати", - сказав Кличко.

Він наголосив, що столичній владі та керівництву фестивалю вдалося знайти новий формат, завдяки якому кияни та гості столиці зможуть відчути фестивальну атмосферу "Молодості" та отримати приємні враження від кінофільмів, які цьогоріч представлять на фестивалі.

"Я переконаний, що якісно новий рівень проведення кінофестивалю дозволить також більш активно просувати і туристичний Київ. Нам є чим пишатися, і ми повинні про це розповідати усьому світу. Впевнений, що іноземні учасники кінофестивалю відчують гостинність Києва та оцінять рівень підготовки кіноподії", - сказав Кличко.

Мер Києва додав, що цьогоріч буде презентовано нову локацію, де відбудуться заходи, пов’язані з проведенням фестивалю у Києві - фестивальне містечко на Софійській площі. Київській міський голова також висловив сподівання, що завдяки такій співпраці протягом року за кордоном - у містах-побратимах Києва будуть організовані "Дні українського кіно". За словами Кличка, така культурна дипломатія дозволить більш активно популяризувати за кордоном не лише столицю, але й країну загалом.

В свою чергу директор ГО "Фонд "Молодість" Владислав Лясовський зауважив, що кінофестиваль має стати однією з візитівок Києва, і без допомоги столичної влади це не вдасться реалізувати. "Це має бути свято для всього кіносвіту. Адже "Молодості" вже 46 років. І цей фестиваль має бути як кінематографічною подією, так і культурологічною", - сказав він.

Лясовський також зауважив: щороку в середньому в кінофестивалі беруть участь представники 60 країн, а цьогоріч уже надійшли заявки від 3000 учасників з різних країн. "Ми дуже вдячні за новий майданчик на Софійській площі. І наша команда зробить все, щоб фестиваль посів гідне місце в житті столиці", - додав директор фонду "Молодість"..

Він також запросив мера Києва Віталія Кличка та його брата Володимира Кличка цьогоріч взяти участь в нагородженні переможців кінофестивалю, який відбудеться у жовтні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-