У Представництві Президента в АРК працюють над спрощенням перетину адмінмежі

У Представництві Президента в АРК працюють над спрощенням перетину адмінмежі

Укрінформ
У Представництві Президента України в АРК працюють над спрощенням процедури перетину адмінмежі з окупованим Кримом.

Як передає Укрінформ, про це у програмі "Неофициальный разговор" телеканалу "Дом" повідомив постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим (АРК) Антон Кориневич.

"Наше представництво за 2020 рік опрацювало понад 5800 заяв громадян, як тих, які постійно проживають у Криму, так і внутрішньо переміщених осіб. Такого не було ніколи за роки діяльності цього органу після окупації. Це в шість разів більше, ніж у 2019 році", - сказав він.

Служба звернень громадян працює в Херсоні, до цієї роботи залучені п'ять співробітників. Загалом у представництві працюють 24 співробітники. Зокрема, 10 фахівців займаються питаннями перетину адмінмежі з Кримом і контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ).

Кориневич нагадав, що в грудні 2019 року була відкрита сервісна зона на КПВВ "Каланчак", в умовах пандемії тут також є можливість безкоштовно зробити експрес-тест на коронавірус.

"І це працює. Я сам бачив, що для громадян це важлива послуга", - сказав він щодо тестування.

Читайте також: Захоплені храми та закриті школи: Денісова розповіла про репресії окупантів у Криму та ОРДЛО

Кориневич повідомив, що зараз команда представництва працює над тим, щоб громадянам максимально спростити процедуру перетину адмінмежі.

Як повідомлялося, цьогоріч у планах Мінреінтеграціі - побудувати сервісний центр на КПВВ "Чонгар".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-