Держава-окупант має сама розв'язувати питання води для Криму — представник Президента

Держава-окупант має сама розв'язувати питання води для Криму — представник Президента

Укрінформ
Господарські питання на території АР Крим держава-окупант – Росія — має вирішувати сама. А "сезонні" питання, в тому числі й про воду для Криму, перестануть виникати, коли відповідні структури розроблять стратегію деокупації півострова.

Про це постійний представник Президента України в АРК Антон Кориневич заявив під час дискусії "Крим: бачення майбутнього", що відбулася у Херсоні у межах культурно-соціального проєкту "Кримський дім об’єднує серця", відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про скандальні заяви, що з’являються час від часу, щодо повернення дніпровської води для Криму.

"Держава-окупант повинна розв'язувати питання, що стосуються господарської діяльності на окупованій території, самотужки. Державу-окупанта ми в Крим не запрошували", - зазначив Кориневич.

У свою чергу перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі підкреслив, що державним органом, який визначає державну політику відносно окупованих територій, є міністерство з питань тимчасово окупованих територій. Тому питання "стосовно води – не води, електроенергії – не електроенергії і так далі" для Криму мають декларувати функціонери міністерства, яке відповідає за цей блок питань, а не люди, що жодного відношення не мають до цієї проблеми, зазначив Куркчі.

Читайте також: Кримський міст порушує права України і норми міжнародного права — ПА ОБСЄ

Як повідомляв Укрінформ, постійний представник Президента України в АРК Антон Кориневич вважає, що найближчим часом необхідно напрацювати стратегію чи концепцію реінтеграції, деокупації Криму, бо останні 5 років у цьому питанні багато що робилося хаотично.

У Херсоні 9-10 липня вперше відбуваються кримські дискусії, літературні читання та майстер-класи у рамках культурно-соціального проєкту "Кримський дім об’єднує серця".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-