В Армянську нема чим дихати та продовжують хворіти діти - соцмережі

В Армянську нема чим дихати та продовжують хворіти діти - соцмережі

Укрінформ
В окупованому Армянську продовжують хворіти діти, а в місті стоїть їдкий запах.

Про це повідомляє блогер RoksolanaToday&Крим.

"Армянськ - місто катастрофа. "Титан" працює. Дихати нічим, наліт, іржа, діти хворіють", - повідомляє блогер.

В інформації також наводяться офіційні дані про стан атмосферного повітря на 18 жовтня 2018 року, де зазначено, що гранично допустимі норми по діоксиду сірки перевищені у 3,74 рази, хлористому водню - в 1,92 рази.

Про сьогоднішню ситуацію в Армянську розповідає і сайт Crimean Tatars.

Мами дітей, які часто хворіють, кажуть, що неодноразово зверталися до місцевої "влади", однак нічого не робиться, "ніхто нічого не робить, все як було, так і залишається".

Одна з мешканок Армянська, в будинку якої вікна виходять на завод "Титан", розповіла, що щоранку спостерігає як збирається "велика рожева моторошна хмара", яке йде на місто і поширюється.

"Діти постійно хворіють, кашель ніяк не лікується... Страшно, але діватися нікуди", - підсумовують жителі Армянська.

Читайте також: В окупованому Криму знову запустили завод "Титан"

Запаморочення, задишка, першіння в горлі, ніс закладений, пазухи забиті, кашель, висип на шкірі - це лише не повний перелік ознак нездужання, не припиняється у жителів, близько двох місяців.

У відповідь на ці скарги, наголошують мешканці Армянська, "влади" окупованого Росією півострова кажуть, що "ми накручуємо ситуацію, що насправді все добре".

Як повідомлялося, в ніч з 23 на 24 серпня в Армянську сталися викиди невідомої речовини. Через кілька днів у зв'язку з тим, що концентрація шкідливих речовин в повітрі на півночі Криму перевищила допустиму норму, окупаційна влада розпорядилася вивезти з Армянська дітей шкільного і дошкільного віку в кримські санаторії.

За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, завод "Кримський титан" несе екологічну загрозу і для Херсонської області. Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини передав інформацію про викиди шкідливих речовин в районі Армянська на півночі окупованої Росією Криму в ООН, ОБСЄ, Всесвітню організацію охорони здоров'я і Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Фото: Реалії Крим

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-