Викиди на “Титані”: українська поліція має три основні версії

Викиди на “Титані”: українська поліція має три основні версії

Укрінформ
У Головному управлінні Національної поліції України в АРК обговорили стан досудового розслідування забруднення атмосферного повітря в Криму та Херсонській області. Відпрацьовуються три версії екологічного лиха в Армянську.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної поліції України в Автономній Республіці Крим.

“Відпрацьовуються три основні версії, які були висунуті під час здійснення досудового розслідування”, - повідомив начальник ГУНП в АР Крим та м. Севастополі генерал поліції третього рангу Анатолій Бахчиванжи на оперативній нараді, де заслухано стан досудового розслідування кримінального провадження за фактом забруднення атмосферного повітря на півночі ТОТ АР Крим та півдні Херсонської області

За словами заступника начальника Головного управління – начальника слідчого відділу Сергія Пантелєєва, вже отримано результати досліджень з Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ, у висновках яких значиться, що в крові постраждалих п’яти прикордонників виявлено перевищення допустимого вмісту титану у 1,5-2,5 рази та допустимого вмісту кадмію у 1,4-1,6 рази.

Читайте також: Силовики у Криму "не радять" мешканцям Армянська скаржитися на екологію

Крім того, він зазначив, що тривають дослідження в ДП «Науковий Центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. Л.І. Медведя», зразків верхнього шару грунту, а також в Інституті колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського зразків води, відібраних у Каланчацькому районі Херсонської області.

Всього під час здійснення досудового розслідування допитано близько 150 осіб з числа мешканців сіл на півдні Херсонської області, що прилягають до тимчасово окупованої території АРК, а також мешканців м. Армянськ щодо відомих обставин вчинення правопорушення.

З Державного космічного агентства України витребувано супутникові спостереження подій забруднення атмосферного повітря на території заводу «Титан», а також змін стану вегетації рослинності навколо хімічного заводу.

Досудове розслідування триває згідно з планом проведення слідчих дій, який оновлюється щодекадно та знаходиться на постійному контролі начальника ГУНП.

Як повідомлялося, викиди невідомої речовини в Армянську сталися в ніч із 23 на 24 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-