Обвал частини Керченського мосту: у соцмережах пишуть про дві пошкоджені опори

Обвал частини Керченського мосту: у соцмережах пишуть про дві пошкоджені опори

Фото, відео
Укрінформ
Прогін споруджуваної залізничної частини Кримського мосту, що впав напередодні в море, пошкодив опору гідротехнічної споруди.

Про це в Twitter повідомляє блогер RoksolanaToday & Крим.

«3 жовтня в Криму впав прогін Кримського мосту. Частина конструкції опинилася в морі. Відкриття руху поїздів по залізничній частині мосту заплановане на грудень 2019 року», - йдеться у повідомленні.

Наразі металоконструкція, що полетіла у воду, замаскована зеленим полотном. «Міст-льотчик: потопельника вчорашнього прикрили зеленою ганчірочкою. Щоб далі не наврочили», - пише блогер

Металоконструкція, яка впала в море і закамуфльована під колір морської хвилі, зафіксована на відео.

Крім того, за даними блогера, падаючи в море, прогін залізничної частини мосту зачепив інші частини споруди і пошкодив її. В результаті постраждали дві опори Кримського мосту.

«Падаючи, прогін край ростверка (верхня частина пальового або стовпчастого фундаменту - ред.) 99-й опори відбив», - йдеться у повідомленні.  Як повідомляє блогер, постраждала і 100-а опора: «До речі на 100-й (опорі - ред.) з руйнувань теж вухо постраждало і кут ростверка». 

Як повідомляв напередодні Укрінформ, прогін споруджуваної залізничної частини Кримського мосту впав у воду під час монтажу конструкцій. За інформацією оператора споруджуваного мосту - ФКУ «Упрдор« Тамань», ніхто з будівельників начебто не постраждав, а самі опори не пошкоджені і їх опорну здатність не порушена.

Читайте також: Обвалилася частина залізничного прольоту Керченського мосту

15 травня влада Росії достроково й урочисто відкрили Керченський міст з Росії в анексований Крим. Президент Росії Володимир Путін за кермом КамАЗа подолав шлях від Краснодарського краю РФ до Керчі трохи більше ніж за чверть години. 16 травня відкрили автомобільний рух по цьому мосту. Наступного року планується запустити залізничний транспорт.

Міністерство інфраструктури України оцінює збитки нашої країни від будівництва Керченського мосту в 500 млн грн на рік.

В Євросоюзі і НАТО засудили відкриття ділянки мосту, що з'єднує Росію з окупованим Кримом.

Фото: Город55

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-