Мародери орудують у спорожнілому через аварію на

Мародери орудують у спорожнілому через аварію на "Титані" Армянську - блогер

Укрінформ
Екологічна катастрофа в Армянську змушує людей масово виїжджати з міста, в результаті чого там почали орудувати грабіжники.

Про це повідомляє блогер з ніком RoksolanaToday&Крим.

"Крим. В Армянську почали грабувати квартири, власники яких поїхали через екологічну катастрофу. Деякі вважають, що окупанти винні їм нове житло в іншому місці. А рашисти пишуть, що в Росії маса заводів закривається і міста вимирають, але ніхто нічого не компенсує", - пише RoksolanaToday&Крим.

За даними блогера, в Армянську на сьогодні вже відомі принаймні "більше п'яти випадків мародерства" в квартирах.

Коментуючи бажання жертв екологічної катастрофи компенсації житла і виїзду за межі Армянська, блогер іронізує: "Хороший план - Росія багата, нехай відселяє. В екологічно чисті льоди Арктики".

За останніми даними спільноти, сьогодні в Армянську, як і раніше, відчувається "кислотний запах".

Читайте також: Новий викид на “Титані”: ІС заявляє, що кислотні відстійники засипали хлорним вапном

"Крим. Армянськ в ці хвилини... Практично нікого немає на вулиці. Сьогодні можна дихати, але місцями відчувається кислотний запах. Люди, які залишилися в місті, вважають за краще не відкривати вікна", - повідомляє блогер.

Тих, хто все ж залишає вікна відкритими, чекають пошкоджені і покриті іржею металеві поверхні в квартирі.

"Добрий ранок, Армянськ. Автор поїхав до дітей, вікно забув закрити, місто-катастрофа, але для людей, що б ви розуміли, жодної загрози немає, навіть користь - пілінг внутрішніх органів безкоштовно", - інформує RoksolanaToday&Крим.

Ще один результат повторної хімічної атаки в Армянську - заіржавіла поверхня капота на авто.

"Продам авто. Унікальний, неповторний дизайн! Кислотний оксамит! Самовивіз з Армянська", - коментує блогер фотографію зіпсованого автомобіля.

Між тим, "влада" Криму в особі "депутата" Держдуми РФ від Армянська Світлани Савченко стурбована не проблемами міста, а справами української православної церкви, зокрема автокефалією.

"Десь у паралельному всесвіті... "депутат" держдури від Армянська зайнята найважливішим - погрозами для вмираючого від бойових отруйних речовин міста. Це автокефалія української церкви, бо Томос для України знищить Армянськ повністю! (правильно я зрозуміла?)", - коментує блогер, викладений у соцмережах пост представника окупаційної влади.

Як повідомляв Укрінформ, у місті Армянськ в анексованому Росією Криму в ніч на 24 серпня сталися викиди невідомої отруйної речовини, що призвело до різкого погіршення здоров'я місцевих жителів.

У Херсонській області також були зафіксовані факти хімічного забруднення повітря і грунту.

На 12-й день екологічної катастрофи так звана влада Криму "припинила" на два тижні роботу заводу "Титан" в Армянську. Дітей дошкільного і шкільного віку з матерями розпорядилися відправити до санаторіїв. 14 вересня в місті стався повторний викид відходів виробництва. Так звана глава регіонального управління "Роспотребнадзора" Наталя Пеньковська заявила, що на півночі окупованого півострова зареєстровано перевищення гранично допустимих концентрацій хлористого водню і сірчистого ангідриду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-