На півночі Криму стався новий хімічний викид — російські ЗМІ

На півночі Криму стався новий хімічний викид — російські ЗМІ

Укрінформ
На півночі окупованого Росією Криму знову зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин в повітрі.

Про це заявила так звана глава регіонального управління "Роспотребнадзора" Наталія Пеньковська, пише "РИА Новости".

"Ми зареєстрували перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню і сірчистому ангідриду. Цифри перевищують фоновий рівень. Перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню у нас зареєстровано в селі Перекоп, це найближча точка до кислотонакопичувача. Перевищення середньодобової концентрації відзначаються в дев'ять разів", - сказала Пеньковська.

Вона зазначила, що в порівнянні з початком тижня ситуація погіршилася.

Читайте також: Кримська "влада", нарешті, вирішила ввести режим НС в отруєному Армянську

Як повідомлялося, в ніч на 24 серпня в окупованому Криму в місті Армянськ стався викид невідомої отруйної речовини. Це призвело до різкого погіршення здоров'я місцевих жителів і особливо дітей. Крім того, на металевих предметах, деревах, дахах будинків і навіть всередині приміщень утворився маслянистий наліт із жовто-зеленим відтінком. Хімічне забруднення через викиди заводу "Титан" було зафіксовано також на Херсонщині. Згодом кримський "Титан" призупинив свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

6 вересня Херсонська ОДА вирішила евакуювати дітей з населених пунктів Каланчацького та Чаплинського районів, які розташовані в зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу "Титан", а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-