Екологічне лихо в Криму: на адмінмежі кожні 20 хвилин беруть проби повітря

Екологічне лихо в Криму: на адмінмежі кожні 20 хвилин беруть проби повітря

Укрінформ
Поблизу адмінмежі з окупованим Росією Кримом працює пересувна моніторингова лабораторія для визначення забруднення повітря.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України у Twitter.

“Поблизу адмінмежі з АР Крим працює пересувна моніторингова лабораторія, надана Донецькою ОДА. Кожні 20 хв. відбираються проби повітря”, - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що за результатами аналізу в селах Олександрівка, Олексіївка, Гаврилівка перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднючих речовин не виявлено.

Читайте також: Кримський "Титан" досі працює - голова Херсонської ОДА

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Криму, у місті Армянськ, де знаходиться завод "Титан", сталися викиди невідомої отруйної речовини. 

Згодом роботу кримського "Титану" призупинили, а з Армянська вивезли усіх дітей шкільного і дошкільного віку.

Також хімічне забруднення після викидів на заводі "Титан" зафіксували у Херсонській області. 

6 вересня влада Херсона прийняла рішення евакуювати дітей з населених пунктів Каланчацького і Чаплинского районів, які знаходяться в зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу "Титан".

Крім того, тимчасово зупинили роботу КПП "Каланчак" і "Чаплинка" на кордоні з Кримом.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викиди на заводі "Титан" в Армянську сталися через те, що внаслідок тренувань російських військових було зруйновано екологічні захисні механізми.

У МЗС України заявили, що передадуть звернення до міжнародної Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) з приводу хімічних викидів на заводі "Титан" і забруднення повітря.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-