На кастингу до вистави за п'єсою Сенцова видібрали 50 акторів

На кастингу до вистави за п'єсою Сенцова видібрали 50 акторів

Відео
Укрінформ
У Києві відбувся кастинг до п’єси Олега Сенцова "Номери". Постановку здійснюють продюсер Анна Паленчук та режисер Тамара Трунова.

Про це Укрінформу повідомила член творчої команди Анастасія Пугач.

"Команда проекту отримала 250 заявок на участь у кастингу. З них було відібрано близько 50 учасників. До кастингу приєднались такі відомі актори, як Римма Зюбіна, Катерина Вишнева, Анна Кузіна, Андрій Ісаєнко, Євген Черніков", - поінформувала вона.

За її словами, прем'єра вистави запланована на кінець листопада на Сцені 6. Всі кошти від реалізації квитків будуть спрямовані на придбання житла для дітей Олега Сенцова.

"Номери" - це розповідь про ув'язнене суспільство. В утопічному світі номерів все підкоряється строгій системі та верховному богу - Нулю. Герої не мають права обирати, як жити та кого кохати. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на друзки, вони зрікаються влади та системи і опиняються на шляху створення нового світу. Але чи буде він кращим?

Читайте також: На московського депутата поскаржилися у Слідком за статтю про Сенцова

У листі до Анни Паленчук Сенцов написав: "Я вимушений буду працювати з моєю п'єсою заочно. Зрештою, неможливо працювати з цим текстом телефоном, але я спобую направляти вас. Я записав всі інструкції майбутньому режисерові в тексті п'єси, в зауваженнях. Він просто має уважно прочитати. І я хотів би згадати, що це буфонада, гротеск. І головне завдання п'єси - це розважати. Це повинно бути смішно з самого початку до кінця".

Сенцов створив "Номери" задовго до окупації Криму та свого ув'язнення. Вже відредаговану п'єсу передавав у листах із СІЗО "Лефортово". Перші читання відбулися в "Театрі.DOC" у листопаді 2014 року, згодом - у київському театрі "ДАХ".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-