МінТОТ нарахував 16 суден-порушників у портах окупованого Криму

МінТОТ нарахував 16 суден-порушників у портах окупованого Криму

Укрінформ
Упродовж серпня у портах окупованого Криму зафіксовано 16 танкерів та вантажних суден-порушників.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

"З 1 по 31 серпня до портів окупованого Криму зафіксовано заходження 16-ти танкерів та вантажних суден-порушників. 15 суден були під прапором Російської Федерації і 1 – під прапором Республіки Того. Загалом цими суднами здійснено 46 заходів до портів Севастополя та Керчі", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, що використовуються для стоянки, зафіксовано 8 суден під прапорами Російської Федераці, зазначили у відомстві.

Читайте також: Кабмін пропонує ввести санкції проти 19 юросіб за будівництво Керченського мосту

У МінТОТ нагадали, що морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта), закриті розпорядженням Кабінету міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та м. Севастополь, є порушенням норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також порушенням законодавства України, і тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, зокрема, кримінальну.

Як повідомляв Укрінформ, у червні у портах анексованого Криму було зафіксовано 21 вантажне судно-порушник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-