Комітет парламенту Словаччини виступив проти спроб “узаконити” окупацію Криму

Комітет парламенту Словаччини виступив проти спроб “узаконити” окупацію Криму

Укрінформ
Комітет у закордонних справах Народної Ради Словацької Республіки виступив проти спроб легітимізації окупації Криму Росією шляхом відвідання окремими словацькими політиками анексованого півострова.

Про це йдеться в заяві парламентського комітету, наданій Укрінформу посольством України у Словаччині.

"Комітет у закордонних справах Народної Ради Словацької Республіки відповідно до спільної позиції країн-членів ЄС і НАТО не визнає результатів незаконного референдуму в Криму у березні 2014 р... Оскільки Словацька Республіка і надалі вважає Крим територією України в її міжнародно визнаних кордонах, комітет у закордонних справах відкидає будь-які прояви легітимізації окупації і анексії Криму шляхом відвідання півострова конституційними чинниками Словацької Республіки", - йдеться у документі.

Як зазначили автори заяви, приєднання півострова до РФ порушило основні принципи міжнародного права та суверенітет і територіальну цілісність України.

Читайте також: Україна продовжує боротьбу за деокупацію Криму — Порошенко

Як повідомлялося, на початку серпня група з 10 осіб, до якої входили політики та бізнесмени зі Словаччини, відвідала окупований Крим.

Словацькі депутати не відмовилися від своїх планів відвідати анексований Росією півострів попри попередження посла України Юрія Мушки, що це буде порушенням українських законів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-