Говорити про нелегальність виборів у Криму категорично важливо -  експерт

Говорити про нелегальність виборів у Криму категорично важливо - експерт

Укрінформ
Для РФ питання анексії Криму є національним надбанням, Крим – головний набуток Путіна у його попередній термін. 

Про це заявила керівник програми підтримки демократичних процесів Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко під час "круглого столу" в Укрінформі. 

«Вибори в РФ – вибори без будь-якого вибору, і є питання стосовно їх легітимності на території Криму. На незаконно окупованому півострові проживає майже півтора мільйона виборців, чиї голоси будуть приплюсовані до загальних цифр явки в РФ. Проведення виборів у Криму вже визнається незаконним у міжнародних інституціях, державах, заявах очільників ЄС», - зазначила Тищенко.

Читайте також: Порошенко про Крим: Замість російського аншлюсу буде українське повернення

За її словами, для Путіна важливим є забезпечення явки в Криму, демонстрація лояльності з боку громадян, які проживають на півострові.

«Вже сьогодні активісти говорять про адміністративний ресурс і тиск, важливою є картинка явки в містах компактного проживання кримських татар - корінного народу, чиї представницькі органи завжди засуджували окупацію. Але в технологічних цілях картинка буде створюватися. У Криму немає спостерігачів, хоча РФ декларує їхню присутність, залучаючи фейкових спостерігачів у рамках їх керованої псевдонародної дипломатії. Категорично важливо говорити про нелегальність виборів в Криму», - резюмувала керівник програми підтримки демократичних процесів Українського незалежного центру політичних досліджень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-