ФСБ хоче відмежувати Крим 50-ти кілометровим парканом

ФСБ хоче відмежувати Крим 50-ти кілометровим парканом

1845
Ukrinform
Прикордонне управління ФСБ Росії і компанія з Пензенської області уклали контракт на будівництво 50-кілометрового загородження на адмінмежі окупованого Криму з Херсонською областю

Про це інформує "Интерфакс".

Ціна контракту становить майже 204 млн рублів. Джерелом фінансування є кошти з федерального бюджету Росії.

Інженерне загородження призначене "для використання у складі комплексів технічних засобів охорони об'єктів різного призначення як в ролі фізичної перешкоди, так і елемента конструкції засобів виявлення вібраційного і радіохвильового принципу дії", зазначалося в документах до тендеру з вибору підрядника.

Висота інженерного над землею становитиме 2,1 м, заглиблення в грунт - 0,3 м. Паркан має легко монтуватися та ускладнювати спроби перелізти через нього.

Читайте також: ФСБ викликає на допит сім'ю кримського татарина, який проживає в Києві

Огорожа повинна з'явитися в першому півріччі 2018 року: термін поставки товару - до 30 березня, термін виконання робіт - до 25 травня.

27 вересня повідомлялось, що Федеральна служба безпеки Росії має намір закупити майже 49,5 кілометрів повнопрофільного загородження для потреб свого відомства. Місцем доставки товару і установки вказано Красноперекопський район загарбаного росіянами Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-