МЗС України обурене словами Земана про

МЗС України обурене словами Земана про "продаж" Криму

Заява
856
Укрінформ
В Україні з обуренням сприйняли висловлювання президента Чехії Мілоша Земана під час його виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи стосовно Криму.

Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства.

"В Україні з обуренням сприйняли висловлювання президента Мілоша Земана під час його виступу 10 жовтня ц.р. на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Спроба запропонувати не тільки умиротворення агресора, а й легітимізацію анексії АР Крим шляхом "продажу" частини нашої території, є абсолютно не прийнятною для сучасної Європи. Важко повірити, що ми це чуємо від президента країни, яка стільки страждала від Мюнхенської змови", - йдеться на сайті.

В умовах, коли тисячі українців загинули від рук російських окупантів, десятки тисяч українців та кримських татар переслідуються окупаційним режимом, ця пропозиція виходить за політичні рамки і є відвертим цинізмом.

"Україна ніколи не торгуватиме своєю територією, своїми цінностями і своєю свободою", - наголошують у МЗС.

Читайте також: Постпред України у Раді Європи - "артисту" Земану : Крим не продається

Водночас, в Україні високо цінують вагому підтримку та солідарність уряду Чехії та чеського народу, які проявляються в конкретних справах та практичній допомозі. Яскравим прикладом цьому є нещодавній візит делегації Сенату Чеської Республіки на Донбас.

Як повідомлялося, президент Чехії Земан заявив, що вважає втрату Україною Криму "завершеною справою" та пропонує владнати її, надавши Україні матеріально-фінансову компенсацію. Земан відомий своєю проросійською позицією і прихильністю до президента Росії Путіна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-