День кримськотатарського прапора проходить під слоганом

День кримськотатарського прапора проходить під слоганом "Два прапори - одна країна"

Укрінформ
У понеділок в День кримськотатарського прапора в Україні розпочалася присвячена цій даті комунікаційна кампанія, яка проходить під слоганом "Два прапори - одна країна". 

Символічним в ній є не лише те, що збігаються кольори кримськотатарського та українського прапорів, але й цілі двох народів за європейське майбутнє. 

Про це в понеділок на прес-конференції в Укрінформі сказала перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У рамках нашої комунікаційної кампанії ми підготували борди із зображенням кримськотатарського та українського прапорів, виконані талановитим українським художником і веб-дизайнером Миколою Коваленком. У своєму малюнку він показав трагізм історії відірваного Криму, який однак залишається частиною України. Це ідея і меседж його борду", - наголосила Джапарова, зауваживши, що в роботі "відчувається символізм однакових кольорів двох прапорів".

"Сенс його роботи - боротьба двох народів за своє європейське майбутнє, свободу і максимальну дистанцію від Російської Федерації. У цій боротьбі українці і кримські татари мають бути разом", - розповіла про ідею художника Джапарова.

Вона повідомила, що День кримськотатарського прапора проходить в материковій Україні втретє.

"Третій рік поспіль ми пробуємо інтегрувати це свято, цей день в український інформаційний, культурний та історичний простір... і важливо те, що українське суспільство відкрило для себе кримських татар з іншого боку, дізнавшись про них більше, ніж до 2014 року", - наголосила Джапарова.

На її думку, "кримськотатарський прапор сьогодні - це не просто тарак-тамга на блакитному полотнищі".

"Це символ спротиву та українськості в Криму, так само, як прапор України - символ спротиву... Тому що всі ті мітинги, які були в 2014 році, і зокрема, мітинг 26 лютого, на який на заклик Меджлісу люди прийшли під стіни парламенту, не дали проголосувати за сепаратистські рішення", - вважає перший заступник міністра інформполітики.

Вона наголосила, що в рамках інформаційної кампанії підготовлені кілька роликів, бордів і сіті-лайтів. Крім того, кампанію підтримало МЗС України, і сьогодні кримськотатарський прапор буде піднятий на кожному зарубіжному посольстві. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-