Повернення Криму хотіли би 86% українців

Повернення Криму хотіли би 86% українців

Опитування
Укрінформ
За даними опитування, проведеного на замовлення Мінінформполітики, 86% українців хотіли б, аби Крим повернувся до складу України.

Про це сказала радник міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна під час презентації результатів дослідження в Укрінформі.

"Це дослідження проводилось в рамках розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Міністерство інформполітики зараз працює над цим документом... На мій погляд, вийшли доволі оптимістичні результати - 86% українців сказали, що вони особисто хотіли би, щоб Крим повернувся до складу України. Вони пам'ятають про Крим, вони про нього не забули - 55% опитаних цікавляться питаннями, пов'язаними з окупацією Криму", - сказала вона. 

За словами Каздобіної, 60% опитаних вважають, що повернення Крму до складу України є можливим. Ще 25% респондентів вагалися з відповіддю або вважають, що це вже скоріше неможливо, а 15% вважають, що повернення Криму є абсолютно неможливим.

Згідно з результатами опитування, 76% населення України переконані, що Крим має належати Україні, 4% респондентів - що Росії, а 12% опитаних вважають, що Крим має бути незалежним.

Водночас, як зазначив старший аналітик дослідницької компанії InMind Сергій Просяник, 76% опитаних вважають недостатніми дії держави для повернення Криму до складу України.

"Ми спитали, чи достатньо робить держава для повернення Криму, і переважна більшість (76% опитаних) сказали, що держава або взагалі нічого не робить, або держава робить дуже мало для вирішення проблем Криму. Схвально відповіли лише 14%, і лише 4% сказали, що держава робить все можливе і цього цілком достатньо", - сказав він.

Аналітик додав, що 54% опитаних українців відчувають брак інформації про державну політику України щодо Криму.

"При  цьому 38% задовольняє наявна інформація про таку державну політику", - сказав Просяник.

Опитування проводилось у березні дослідницькою компанією InMind на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Всього було опитано 1000 осіб у 77 населених пунктах. Вибірка є репрезентативною для населення України віком 18 років і більше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-