За даними СБУ в анексованому Криму перебувають європейські політики

За даними СБУ в анексованому Криму перебувають європейські політики

1746
Укрінформ
Служба безпеки України почала перевірку інформації про візит українських депутатів в анексований Росією Крим.

Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Можу лише запевнити, що ми дійсно будемо діяти в рамках закону, ми перевіряємо інформацію щодо громадян України. Можу підтвердити те, що ряд самопризначених посадових осіб з Донецька і Луганська дійсно в'їхали в наш анексований Крим, очевидно, що їх у тому числі і мають на увазі російські політики. Можу підтвердити інформацію, що, за нашими даними, на території нашого анексованого Криму перебувають політики з країн зарубіжжя і Європи в тому числі", - заявив Тандіт.

Радник голови СБУ відмовився уточнювати про те, як буде проводиться перевірка інформації про депутатів. Також Тандіт пообіцяв офіційно повідомити про результати, коли вони будуть відомі.

"Про рішення ми повідомимо, це буде офіційне рішення СБУ, ми будемо діяти в рамках закону реагувати на цю інформацію також, як і міністерство закордонних справ", - заявив Тандіт.

Раніше російські ЗМІ повідомили про прибуття до Криму з триденним візитом делегації європейських політиків.

15 квітня 2014 року набув чинності Закон України від № 1207-VII «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» (зі змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 6 травня 2014 року № 1237-VII), який визначає статус території України, тимчасово окупованої внаслідок збройної агресії Російської Федерації (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь), встановлює особливий правовий режим на цій території, визначає особливості діяльності в умовах цього режиму, додержання та захисту прав фізичних та юридичних осіб. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-