Кримська

Кримська "влада" ліквідували інститут винограду і вина "Магарач"

Укрінформ
Окупаційна влада у Криму ліквідувала Науково-дослідний інститут винограду і вина "Магарач", передавши майно НДІ у "федеральну власність".

Про це повідомляє близький до окупаційної влади Криму ресурс "Крыминформ".

"Рада міністрів Республіки Крим ліквідувала «Національний науково-дослідний інститут винограду і вина «Магарач» і передала у федеральну власність його майно і майно державної бюджетної установи «Науково-дослідний інститут сільського господарства Криму». Відповідні розпорядження були прийняті сьогодні на виїзному засіданні кримського уряду у Білогірську», - йдеться в повідомленні.

Як випливає з документів так званого уряду, вирішено «передати безоплатно з державної власності Республіки Крим у федеральну власність товарно-матеріальні цінності, що знаходяться на балансі ДБУ «Національний науково-дослідний інститут винограду і вина «Магарач» і ДБУ «Науково-дослідний інститут сільського господарства Криму».

Водночас «влада» підрахувала, що майно НДІ «Магарач» і НДІ сільського господарства «сумарно налічує понад 8 тис. найменувань, серед яких 1 тис. вантузів, 90 тис. пробірок і один шланг для поливу Gerber Plus».

Нагадаємо, навесні 2014 підконтрольна Росії "Кримська самооборона" захопила державні українські винзаводи, серед яких "Массандра", "Новий світ" і "Магарач". На чолі підприємств окупаційна російська влада не лише поставила своїх керівників, але і присвоїла українські торговельні марки кримських вин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-