Данія не визнаватиме результати виборів в окупованому Криму

Данія не визнаватиме результати виборів в окупованому Криму

984
Ukrinform
Данія не визнаватиме результатів російських парламентських виборів в окупованому Криму і вважає неприйнятним проведення таких виборів там.

Про це сказав Радіо Свобода міністр закордонних справ Данії Крістіан Єнсен.

«Ми не визнаємо результатів виборів на території незаконно анексованого Криму. Йдеться про окупацію частини української території, і ми вважаємо неприйнятною заяву Росії про те, що вибори там «вільні і чесні», – заявив він.

Водночас міністр не дав чіткої відповіді на запитання, чи може Данія в цілому не визнати результатів виборів до Держдуми Росії 18 вересня з огляду на те, що вони відбуваються, зокрема, і в окупованому Криму.

«Ми маємо запитання до того, чи вибори в Росії в цілому вільні і чесні. Але що найголовніше – вибори у Криму неприйнятні. Крим – не частина Росії, Крим – це частина України», – сказав він, відповідаючи на запитання.

Керівництво України закликає міжнародну спільноту не визнавати результатів виборів до Держдуми, нижньої палати парламенту Росії, 18 вересня з огляду на те, що Кремль вирішив проводити їх також і на території окупованого українського Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>