Україна і Ватикан консолідують зусилля в питанні Криму - Порошенко

Україна і Ватикан консолідують зусилля в питанні Криму - Порошенко

946
Ukrinform
Україна і Святий Престол у Ватикані консолідуватимуть зусилля у питаннях боротьби з порушенням прав людини в анексованому Криму.

Про це заявив Президент Петро Порошенко після зустрічі з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, який перебуває з офіційним візитом в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Під час нашої зустрічі серед іншого мова йшла про порушення прав людини в окупованому Криму. Ми  дійшли згоди, що потрібно консолідувати зусилля з метою боротьби з цим ганебним явищем", - сказав Порошенко.

Він висловив переконання, що Святий Престол разом з іншими міжнародними партнерами "діятиме в дусі невизнання анексії Криму Росією і підтримки суверенітету та територіальної цілісності і незалежності нашої держави".

Президент нагадав, що ЄС оголосив про рішення продовжити на 12 місяців дії секторальних і індивідуальних санкцій Росії у зв’язку з анексією Криму.

"Думаю, що це правильне рішення. Вітаю Україну, українців і все міжнародне товариство з цим рішенням", - сказав Порошенко.

За його словами, це єдиний інструмент, яким "ми можемо тримати Росію за столом переговорів і забезпечити виконання взятих на себе зобов'язань по Мінській угоді, а також звільнити Крим".

Державний секретар Святого Престолу запевнив Президента, що Папа Римський продовжуватиме молитися за Україну та докладатиме всіх зусиль на підтримку нашої держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-