Зеленський: У небі зараз понад 100 російських дронів, протягом дня можуть бути нові хвилі атак
Як передає Укрінформ, про це Президент Володимир Зеленський попередив у Фейсбуці.
За його словами, "зараз у нашому небі більше сотні російських дронів, і протягом дня можуть бути ще хвилі дронових атак. Росія продовжує удари й робить це зухвало – цілеспрямовано проти нашої залізничної інфраструктури, проти цивільних об’єктів у містах. На жаль, після цих ударів є поранені та загиблі люди, мої співчуття всім рідним та близьким".
Як зазначив Президент, вчора протягом дня під російським ударом перебували 14 областей. Сьогодні вночі росіяни били по житловій та залізничній інфраструктурі на Дніпровщині та Харківщині, портовій інфраструктурі на Одещині, енергетиці на Полтавщині.
"На всіх рівнях наші воїни протидіють, і вже збито та подавлено тільки за цю ніч 111 дронів", - підкреслив глава держави.
Як зауважив Зеленський, "важливо стійко відбивати кожну атаку. Важливо підтримувати Україну та не мовчати про російську війну".
"Щоразу, - заявив Президент, - коли тематика війни зникає з топів новин, це заохочує Росію бути ще більш жорстокою. Важливо, щоб наші дипломати максимально швидко реалізовували домовленості, яких ми досягаємо на рівні лідерів. Україні щодня потрібна спроможність захисту, і тільки спільною сильною активністю можна це забезпечити".
Як повідомляв Укрінформ, сили протиповітряної оборони станом на 8:00 13 травня знешкодили 111 зі 139 безпілотників, якими російські війська атакували Україну з вечора 12 травня.
Фото: ОП