Десантники показали, як знищують росіян на підступах до Мирнограда

Десантники показали, як знищують росіян на підступах до Мирнограда

Відео
Укрінформ
Воїни 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Збройних сил України на підступах до Мирнограда Донецької області знищують російських загарбників, які не полишають спроб обійти місто з півночі та оточити українські підрозділи.

Як передає Укрінформ, відео 79 ОДШБр оприлюднила у Фейсбуці.

"Бійці 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7-го корпусу швидкого реагування продовжують проводити пошуково-ударні дії в Мирнограді та його околицях", - ідеться у дописі.

Як зазначили військові, росіяни не полишають спроб обійти місто з півночі з метою оточення підрозділів ЗСУ.

Завдяки злагодженим діям аеророзвідки та ударних підрозділів ворог здебільшого виявляється та знешкоджується завчасно — на підступах, підкреслили військові.

Читайте також: Російська армія за добу втратила на війні проти України 770 осіб та один засіб ППО

"Ворог продовжує застосовувати тактику малих піших груп — це єдина можливість окупантів здійснювати бодай якесь просування, проте вона критично виснажує людський ресурс росіян", - зауважили військові.

Також фіксувалися спроби прориву на броньованій техніці вглиб міста, однак вона швидко виявлялася та знищувалася, поінформували в 79-й ОДШБр.

Як повідомляв Укрінформ, на фронті 13 лютого були зафіксовані 218 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими загарбниками. На Покровському напрямку захисники України зупинили 56 штурмових дій російської армії у районах Родинського, Рівного, Покровська, Котлиного, Удачного, Молодецького, Іванівки, Філії та в бік Кучерівого Яру, Дорожнього, Нового Донбасу, Гришиного, Новопідгороднього, Новопавлівки й Новоолександрівки.

Фото Укрінформу можна купити тут.   

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-