Бойові кораблі РФ у Чорному та Азовському морях відсутні

Бойові кораблі РФ у Чорному та Азовському морях відсутні

Інфографіка
Укрінформ
У Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий ракетоносій «Калібрів», в Азовському та Чорному морях без російських кораблів.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в оперативній інформації ВМС України станом на 06:00 18.06.2025 у Фейсбуці.

«В Чорному морі ворожі кораблі відсутні; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні», - повідомляють військові.

За даними ВМС ЗСУ, в Середземному морі перебувають 3 ворожі кораблі, з яких 1 є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 8 ракет.

Читайте також: Данія випробовує флот безпілотних вітрильників для морського патрулювання на тлі напруженості в регіоні

Також, за інформацією військових, протягом доби в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: до Чорного моря – 5 суден, з них 3 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря – 7 суден, з них 2 рухалися з протоки Босфор.

Як передавав Укрінформ, КНДР повідомила про повторний спуск на воду есмінця, пошкодженого під час невдалої спроби запуску у травні.

Замовити пресконференцію в Пресцентрі Укрінформу

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-