Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті

Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті

Укрінформ
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті.

Як передає Укрінформ, про це Сирський написав у Фейсбуці.

Ці питання головнокомандувач обговорив з командирами, відповідальними за підготовку у ЗСУ, представниками навчальних центрів, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами, які підтримують ЗСУ протягом усієї війни.

“Якісна підготовка, ефективна медична допомога і технологічна перевага — ми створюємо універсальну систему для кожного підрозділу, ключовим пріоритетом якої є збереження життя наших воїнів”, - зазначив Сирський.

За його словами, “зменшення втрат під час бойових дій залежить від багатьох факторів та обставин”.

“Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки”, - зауважив Сирський.

Також була обговорена технологічна складова, яка впливає на збереження життя українських воїнів.

Читайте також: ЗСУ вже відчули реальне посилення спроможності давати відсіч ворогу - Сирський

“Один із напрямків – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ. Для прискорення цієї роботи ми сформували новий рід військ – Сили безпілотних систем. Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових”, - підкреслив головнокомандувач.

За його словами, “ще один надзвичайно важливий аспект – надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема і з використанням наземних роботизованих платформ. Звісно, надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками”.

Сирський від імені всіх Сил оборони України висловив слова вдячності волонтерам, громадським діячам та організаціям за відчутну підтримку. “Ваші пропозиції та бачення – важливі і будуть враховані у роботі”, - заявив головнокомандувач.

“Продовжуємо працювати над комплексним підходом до збереження життя і здоров’я військовослужбовців. Життя бійців – найвища цінність”, - наголосив Сирський.

Як повідомляв Укрінформ, Сирський відвідав навчальний центр, де триває підготовка мобілізованих.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-