Естонські інструктори у Британії навчають українських військових позиційного бою

Естонські інструктори у Британії навчають українських військових позиційного бою

Відео
Укрінформ
Військовослужбовці Збройних Сил Естонської Республіки в рамках операції Interflex у Великій Британії проводять заняття для військових ЗСУ з ведення позиційних бойових дій, зокрема, відпрацьовуються дії з підготовки, захоплення та утримання позицій.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

«Військовослужбовці Збройних Сил Естонської Республіки в рамках базової загальновійськової підготовки особового складу Збройних Сил України у Великій Британії проводять заняття з навчання ведення позиційних бойових дій, зокрема відпрацьовуються дії з підготовки, захоплення та утримання позиції, пересування в бою різними способами, порядок дій під час маневру та переміщення з тимчасової на основну вогневу позицію», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, ця підготовка дає змогу оволодіти бойовими навичками, підвищити безпеку та сили дій Збройних Сил України, щоб військовослужбовці могли оволодіти необхідними тактичними знаннями для захисту України.

Під керівництвом інструкторів Збройних Сил Естонії, новобранці Збройних Сил України стають підготовленішими до бойових умов.

Як відзначили в пресслужбі, Естонія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на триваючі порушення Росією міжнародного права.

У Генштабі також нагадали, що прибувши до Сполученого Королівства у 2024 році, контингент військовослужбовців Збройних Сил Естонії приєднався до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії. 23 січня 2024 року, на віртуальному засіданні Контактної групи з питань оборони України Міністр оборони Естонії Ханно Певкур оголосив про рішення Естонії приєднатися до операції Interflex під проводом Великої Британії, яка передбачає навчання Збройних Сил України.

«Крім постійного надходження зброї та боєприпасів, Україні потрібна постійна підтримка країн Заходу в підготовці нових і додаткових кадрів для збройних сил у цій війні. Тому Естонія вирішила приєднатися до операції Interflex, у рамках якої інструктори наших власних Сил оборони найближчим часом навчатимуть українських військових у Сполученому Королівстві», – цитує пресслужба міністра оборони Естонії Ханно Певкура.

Читайте також: У Британії українські військові тренуються зачищати приміщення

У свою чергу, міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс своєю чергою наголосив, що операція «Інтерфлекс» є найбільшою міжнародною схемою підготовки українських новобранців такого роду та відзначив вміння і досвід естонських інструкторів у зміцненні програми.

«Внесок Естонії буде відзначений як 12-ї країни, що підтримала програму Великої Британії, яка вже навчила понад 34 000 українських новобранців основним бойовим навичкам для передової», - наголосив Шеппс.

У рамках операції Interflex під керівництвом Великої Британії естонські інструктори проводитимуть базову підготовку військовослужбовців Збройних Сил України у Великій Британії. Естонія також продовжить участь у Місії з військової допомоги Європейського Союзу (EUMAM) на підтримку України шляхом проведення спеціалізованих курсів в Естонії.

Як повідомляв Укрінформ, участь в операції Interflex на сьогодні беруть такі країни: Велика Британія, Канада, Данія, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Нова Зеландія, Литва, Нідерланди, Румунія, Австралія.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-