Японія продовжила на рік торговельні санкції проти Росії

Японія продовжила на рік торговельні санкції проти Росії

Укрінформ
Уряд Японії у п’ятницю схвалив рішення продовжити ще на рік дію постанови про позбавлення Росії торговельного статусу «найбільшого сприяння» у рамках економічних санкцій через її вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Kyodo, передає Укрінформ.

Парламент Японії дав зелене світло позбавленню Росію переваг і преференцій у торгівлі, таких як застосування нижчих тарифів, у квітні 2022 року. Це відбулося в рамках покарання РФ за вторгнення в Україну.

Термін дії встановлених Токіо антиросійських обмежень становить один рік, після чого уряд країни продовжує їх на наступний рік. Тобто нинішнє рішення стало другим продовженням санкційного терміну.

Міністр фінансів Сюнічі Сузукі заявив на пресконференції в п’ятницю, що Японія у співпраці з міжнародним співтовариством продовжуватиме і збільшуватиме тиск на Росію за розв’язану нею в лютому 2022 року війну проти України.

Таким чином, до кінця березня 2025 року весь російський імпорт до Японії буде обкладатися підвищеними митами. Зокрема, йдеться про 5-відсоткове оподаткування постачань лосося (проти попередньої ставки 3,5%) та збільшене до 6% мито на імпорт крабів (довоєнний показник становив 4%).

Як повідомляв Укрінформ, через два роки після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну найбільше місто ОАЕ Дубай втрачає привабливість для росіян, зокрема тому, що місцеві банки стають суворішими у дотриманні санкцій з боку США.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-