НАТО і Україна розпочинають стратегічний огляд оборонного замовлення

НАТО і Україна розпочинають стратегічний огляд оборонного замовлення

Укрінформ
Під час конференції, що відбудеться цього тижня у Люксембурзі, Україна і НАТО започаткують партнерство нового рівня із вдосконалення процедур оборонного замовлення, щоб зробити цей важливий процес більш швидким, стабільним та прозорим.

Про це передає Укрінформ з посиланням на повідомлення Північноатлантичного Альянсу.

«Конференція, яка позначить нову фазу партнерства між НАТО і Україною, відбудеться у Люксембурзі цього тижня. Делегати від НАТО і України зустрінуться разом, щоб обговорити модернізацію процесу українського оборонного замовлення, щоб зробити його більш швидким, стабільним й прозорим. Стейсі Каммінгс, генеральний менеджер Агенції НАТО з підтримки та постачання, відкриє конференцію. Серед спікерів – заступник міністра оборони України Дмитро Клименков та помічник генерального секретаря НАТО з операцій Том Гоффус», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, покращення умов для оборонного замовлення залишається вищим пріоритетом для України. НАТО має зобов’язання підтримати Україну в цьому процесі, та забезпечити його відповідність найкращим практикам в цій сфері, що застосовуються в Альянсі.

«НАТО буде продовжувати супроводження України у максимально можливому обсязі та на кожному етапі», - наголошується в оприлюдненій інформації.

Огляд стратегічного оборонного замовлення на рівні Україна-НАТО є частиною Пакету широкої допомоги, який був прийнятий союзниками у 2016 році для підвищення спроможностей України до захисту власної безпеки та для імплементації масштабних реформ. Такий огляд здійснюється за лідерства Норвегії, за запитом Міністерства оборони України, та за участі провідних профільних фахівців Альянсу та Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Читайте також: НАТО продовжить підтримку України всіма наявними засобами - Столтенберг

Метою таких зусиль є допомогти Україні у реформуванні системи оборонного замовлення, підвищити відповідальність, прозорість та взаємосумісність пов’язаних процесів на шляху України до членства в НАТО у майбутньому.

Спільна конференція, що відбудеться цього тижня у Люксембурзі, розпочинає першу фазу огляду оборонного замовлення. Під час цього заходу будуть сформовані робочі групи та розроблені політичні рекомендації у сфері реформи оборонного замовлення, що будуть прийняті під час Вашингтонського саміту у липня поточного року.

Читайте також: Країни НАТО мають визначити спільні стандарти виробництва зброї - Столтенберг

Як повідомлялося, досягнення високих стандартів у сфері оборонного замовлення є важливою складовою оборонної реформи. Його метою є підвищення боєздатності Збройних сил України, їх забезпечення всім необхідним для боротьби проти російських загарбників, а також руху до повної взаємосумісності із силами Північноатлантичного Альянсу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-