Україна разом із західними виробниками зброї створила п’ять спільних підприємств - Прем’єр

Україна разом із західними виробниками зброї створила п’ять спільних підприємств - Прем’єр

Укрінформ
Україна уклала вже п’ять договорів про спільне виробництво озброєння з провідними компаніями світу, цього року таких спільних підприємств створять ще десятки.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Дуже плідно співпрацюємо з лідерами виробництва озброєнь світу. Уже можемо говорити про 5 укладених контрактів і створення 5 спільних підприємств в Україні у співпраці з західними виробниками озброєння. Ця робота продовжується. Таких підприємств цього року будуть десятки», - зазначив Шмигаль.

За його словами, деякі підприємства Україна створює з партнерами непублічно. «Ми не оприлюднюємо, де вони створюються, щоб забезпечити їхню безпеку», - сказав він.

Прем’єр підкреслив, що насправді дуже багато провідних виробників зброї розглядають сьогодні можливість бути присутніми в Україні, укладати контракти, створювати спільні підприємства і виробляти зброю, а також складати окремі елементи і проводити ремонтні роботи.

Читайте також: Бізнес і ринок в Україні готові виробляти понад мільйон дронів - Шмигаль

«Це суттєво посилить нашу безпекову складову», - наголосив керівник уряду.

Як повідомляв Укрінформ, Україна, зокрема, підписала із транснаціональною компанією BAE System угоду про співпрацю з локалізації виробництва озброєнь.

Фото: Укроборонпром

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-