Буданов: Росія зараз проводить операцію «Майдан 3», щоб завдати поразки Україні на полі бою в червні

Буданов: Росія зараз проводить операцію «Майдан 3», щоб завдати поразки Україні на полі бою в червні

Укрінформ
Росія проводить максимально дорогу спецопреацію «Майдан 3», головна мета якої посіяти серед українців думки про нелегітимність прийняття рішень в Україні, аби завдати поразки на полі бою в червні 2024 року. 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов під час форуму "Україна. Рік 2024": гарантії безпеки, розвиток Сил оборони, інтеграція до світових ринків.

«Зараз триває дуже серйозна операція. Вони не знайшли нічого кращого, як назвати її «Майдан 3». Примітивна назва, але вона так офіційно в їх документах і рахується. Це максимально дорога операція для них і вона провалиться, бо нам відомо все, що вони замислили. Однак в рамках цієї операції вони спланували наступне: створити ситуацію, при якій поставити під сумнів легітимність не стільки Президента, скільки прийняття рішень взагалі в Україні в період після 31 та 20 травня цього року. Після цього в короткий досить період, коли вони розраховують, що буде певна смута в українському суспільстві і двоякість прийняття рішень, і те саме спроєктується на наше військо, як вони собі мислять, в період в першій половині червня нанести військову поразку на сході, користуючись тим, що в армії має бути двояка думка, хто нами керує, а чиї накази ми виконуємо тощо. Ось в цьому вся їх суть. Їх цікавить не стільки зміна політичного керівництва, скільки завдання воєнної поразки», - повідомив Буданов.

Читайте також: Буданов пообіцяв загарбникам нові сюрпризи у Криму

Він додав, що Росія не може завдати поразки Україні на полі бою, тому прагне посіяти думки про нелегітимність влади в Україні. 

Як повідомляв Укрінформ, представник ГУР Андрій Юсов заявив, що інтерв’ю російського президента Володимира Путіна американському телеведучому Такеру Карлсону є російською спецоперацією.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-