Умєров обговорив з генеральним інспектором Міноборони США контроль за безпековою допомогою

Умєров обговорив з генеральним інспектором Міноборони США контроль за безпековою допомогою

Укрінформ
Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив з генеральним інспектором Міністерства оборони США Робертом Сторчем питання контролю за використанням безпекової допомоги, яка надається Україні.

Як передає Укрінформ, про це Умєров повідомив у Фейсбуці

«Зустрівся з генеральним інспектором Міністерства оборони США Робертом Сторчем. Генеральний інспектор Сторч розповів про діяльність та повноваження ГІМО США, пріоритети та принципи, яких дотримуються співробітники головної інспекції. Серед повноважень Генеральної інспекції – контроль за використанням безпекової допомоги, яка надається нашій державі. Тому ГІМО США дуже зацікавлена в співпраці зі своїми колегами з України», - повідомив Умєров. 

Він додав, що на сьогодні вже два представника на постійній основі працюють в Україні.

Міністр також наголосив, що особисто зацікавлений в поглибленні співпраці з Генеральною інспекцією Міністерства оборони США, аби побудувати дієву систему контролю та попередження злочинів.

Читайте також: Умєров обговорив із Пріцкер закупівлі та виробництво зброї зі США

«Моїм пріоритетом є боротьба з корупцією і я особисто зацікавлений в поглибленні співпраці з ГІМО США з метою побудови дієвої системи контролю та попередження злочинів та порушень. Така робота вже розпочалась», - повідомив міністр.

Умєров запросив генерального інспектора Міністерства оборони США Сторча відвідати Київ.

Як повідомляв Укрінформ, 7 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з командувачем Збройних сил США в Європі генералом Крістофером Каволі та командувачем Групи сприяння безпеці України генерал-лейтенантом Антоніо Агуто.

Фото: Рустем Умєров, Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-