Росія формує нові військові частини та підрозділи як стратегічний резерв - Генштаб

Росія формує нові військові частини та підрозділи як стратегічний резерв - Генштаб

Ексклюзив
Укрінформ
Російська Федерація зараз формує нові військові частини та підрозділи у складі 25-ї загальновійськової армії центрального військового округу та 40-го армійського корпусу південного військового округу.

Про це заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов повідомив в інтерв’ю Укрінформу.

“На цей час нам відомо про формування противником нових військових частин та підрозділів у складі 25-ї загальновійськової армії центрального військового округу та 40-го армійського корпусу південного військового округу. Ці сили можуть бути застосовані як стратегічний резерв”, — зазначив Громов.

Посилаючись на наявні дані, він поінформував, що до складу 25-ї армії будуть входити мотострілецька дивізія, дві мотострілецькі та одна танкова бригади, а до складу 40-го армійського корпусу – мотострілецька дивізія та бригада. На думку бригадного генерала, можливі терміни їх готовності – не раніше початку наступного року, а строки перекидання до кордонів України залежатимуть від рівня готовності до ведення бойових дій.

Читайте також: Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ

Як повідомлялося, Кремль планує додатково залучити до збройних сил Російської Федерації до 500 тисяч осіб за рахунок набору військовослужбовців за контрактом для комплектування та поповнення втрат підрозділів у зоні бойових дій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-