Військам рф наказали наступати на багатьох напрямках, та їм бракує сил – розвідка Британії

Військам рф наказали наступати на багатьох напрямках, та їм бракує сил – розвідка Британії

Укрінформ
російські війська отримують накази просуватися на більшості напрямків, однак вони не зосередили достатньої наступальної бойової потужності на жодному з них для досягнення вирішального ефекту.

Про це йдеться у зведенні британської розвідки, опублікованому міністерством оборони Великої Британії у Твіттері, передає Укрінформ.

Як зазначається, за останні три дні сили групи Вагнера "майже напевно" досягли нових невеликих успіхів навколо північних околиць міста Бахмут на Донбасі, включно з селом Красна Гора.

Проте організована українська оборона в цьому районі продовжується. Тактичне російське просування на південь від міста, ймовірно, не досягло значного прогресу.

Британська розвідка вважає, що на півночі, на ділянці Кремінна-Сватове Луганської області, російські війська здійснюють безперервні наступальні зусилля, хоча кожна локальна атака залишається надто малою для досягнення значного прориву.

«росія, ймовірно, має на меті скасувати деякі здобутки українських сил, досягнутих у вересні-листопаді 2022 року: існує реалістична ймовірність того, що їхньою найближчою метою є просування на захід до річки Жеребець. Загалом поточна оперативна картина свідчить про те, що російські сили отримують накази просуватися в більшості секторів, але вони не накопичили достатньої наступальної бойової потужності на жодному з напрямків для досягнення вирішального ефекту», - йдеться у зведенні.

Читайте також: Британська розвідка назвала причини значних втрат російських військ в Україні

Як повідомляв Укрінформ, у попередньому зведенні британської розвідки йшлося про те, що прорив ЗСУ на Запоріжжі та у Луганську ще більше підірвав би мету рф про «звільнення Донбасу», у зв`язку з чим російські стратеги не можуть вирішити, якій із загроз надати пріоритет у протидії.

Фото ілюстративне

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-