У Сухопутних військах підготували понад 100 інструкторів за системою БарС

У Сухопутних військах підготували понад 100 інструкторів за системою БарС

Відео
Укрінформ
Командування Сухопутних військ ЗСУ підготувало більш як 100 інструкторів за бойовою армійською системою, що забезпечує ефективну підготовку військовослужбовців до виконання бойових завдань.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив начальник штабу — заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк. 

Відео: Олександр Павлюк, Телеграм

За його словами, Сили оборони постійно вдосконалюють власні навички та уміння. Нарощення бойових спроможностей війська відбувається як і завдяки західним партнерам, так і навчальним програмам ЗСУ. 

“Командуванням Сухопутних військ було проведено курс підготовки інструкторів за бойовою армійською системою – БАрС, яка забезпечує ефективну підготовку військовослужбовців до виконання бойових завдань. Комплексна програма навчання включає в себе набуття найнеобхідніших навичок зокрема з тактичної та вогневої підготовки, а також рукопашного бою та тактичної медицини”, - зазначив Павлюк. 

Читайте також: Українські сапери після тренінгу в Камбоджі прибули у Токіо для продовження навчання

У межах програми, повідомив він, за короткий термін було підготовлено понад 100 інструкторів, що в подальшому передаватимуть досвід та вміння у військових частинах ЗСУ. 

Як повідомляв Укрінформ, на північному кордоні України відбулися чергові навчання підрозділів зі складу угруповання сил та засобів оборони Києва. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-