Кислиця: рф знущається з Радбезу ООН, коли розповідає про канонічну церкву в Україні

Кислиця: рф знущається з Радбезу ООН, коли розповідає про канонічну церкву в Україні

Укрінформ
До божевільних заяв росії про бойових комарів, брудні бомби, хімічну зброю та секретні біолабораторії додалися заяви рф про канонічні конфесії в Україні.

Про це, заявив у вівторок постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки ООН, яке скликала рф для обговорення нібито утисків російської церкви в Україні, передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку.

«Ми вже чули божевільні заяви про бойових комарів, українські брудні бомби й хімічну зброю, секретні лабораторії тощо. Сьогодні російський представник пішов ще далі. Це справжнє знущання з Ради Безпеки, коли співучасник злочинів проти людяності вбирається в мантію проповідника й розповідає РБ, яка конфесія в Україні має бути визнана канонічною, а яка – єретичною», - сказав він.

Читайте також: В ООН підтвердили загибель в Україні понад 7000 цивільних через агресію рф

Кислиця зазначив, що представник путінського режиму зловживає постійним представництвом неіснуючої країни (СРСР) і змушує Раду Безпеки слухати його дезінформаційні заяви. росія намагається «відвернути увагу цього органу від реальних загроз безпеці, що випливають з її агресії, і створити димову завісу, приховуючи свої злочини за тоннами фальшивок», - додав він.

Читайте також: У вівторок Радбез ООН на вимогу рф обговорить «утиски» російської церкви в Україні

Постпред зачитав заяву Української православної церкви, у якій наголошується, що вона «не зверталася до жодної держави по допомогу в захисті своїх прав, тим більше до держави, яка вчинила віроломний збройний напад на нашу країну».

«Ми стурбовані тим, що питання про Українську православну церкву порушується структурами, які не мають до нас жодного сосунка. Ми закликаємо владу росії не виступати від імені нашої Церкви на міжнародних майданчиках і не використовувати релігійний чинник у своїх політичних цілях», - ідеться в заяві.

Читайте також: Більше не УПЦ МП: Успенський собор та Трапезну церкву Києво-Печерської Лаври повернули державі

Також Кислиця озвучив заяву різних релігійних конфесій в Україні, у якій наголошується, що війна принесла віруючим «величезні страждання, а свобода людей, їхні релігійні переконання фактично стали первісною мішенню російських окупантів». 

За одинадцять місяців вони зруйнували або розграбували понад 270 церков і релігійних будівель, убили й замучили до смерті десятки священнослужителів.

«Куди б не прийшла росія, свобода віросповідання закінчується», - зазначають керівники різних християнських конфесій та мусульманських організацій. 

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок Рада Безпеки ООН зібралася на вимогу росії для розгляду питання про нібито утиски російської церкви в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-