Зеленський розповів про внесок кожного регіону у боротьбу з агресією рф

Зеленський розповів про внесок кожного регіону у боротьбу з агресією рф

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський відзначив важливість внеску кожної області України у перемогу над російськими загарбниками.

Про це він сказав у новорічному привітанні, повідомляє Укрінформ.

«Ми б’ємось як одна команда – уся країна, усі наші регіони. Я захоплююся вами всіма. Я хочу подякувати кожному незламному регіону України», - підкреслив Президент.

Зеленський зауважив, зокрема, що Харків - понівечений, але нескорений, довів ворогу, що бути поруч територіально не означає бути поруч ментально, це - українське місто, місто-герой.

Читайте також: Президент: 24 лютого ми почали творити нашу перемогу з багатьох цеглинок

Незламним він назвав Миколаїв, який героїчно витримує всі удари, місто на хвилі, яке долає всі шторми.

«Сумщина й Суми. Ви одними з перших відчули на собі повномасштабне вторгнення окупантів. Для них Сумщина стала кісткою в горлі. Звичайні люди робили коктейлі Молотова, палили ворожі колони, взяли перших полонених. Сумщина – це сила», - наголосив глава держави.

Дніпро, за словами Президента є опорою й надійним тилом українського фронту, а Одеса тепер світова фортеця, яка захищає Україну і світ, годує його, щодня відправляючи морем мільйони тонн порятунку.

«Херсон! Ви – героїчні люди! Ви були в окупації понад вісім місяців. Без новин. Без зв’язку. Відірвані від України. Тисячі з вас виходили на акції проти рашистів. Ви не знали, чи бачать це в Україні, чи знають про це. Окупанти брехали вам, що Україна вас кинула й не буде боротися за вас. Але ви вірили й попри все дочекалися. Обличчя Херсона посічене уламками снарядів, але головне, що Новий рік ми зустрічаємо вільними й разом під синьо-жовтими прапорами. А отже, все відновимо, усе відбудуємо. Так само як Чернігів і Запоріжжя, і Краматорськ, і Бахмут», - додав Зеленський.

Читайте також: Україна повернула з полону ще 140 захисників

Також він відзначив тих, хто став прихистком для мільйонів українців: Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця, і тих, хто отримує й передає мільйони тонн допомоги з Європи та світу: Львів, Ужгород, Чернівці, Луцьк.

Водночас Глава держави зауважив, що Хмельницький, Житомир, Кропивницький, Полтава, Черкаси приймають в евакуації бізнес, підприємства, університети.

Київщина й Київ Зеленський вважає серцем країни, яке завжди б’ється завдяки усім українцям.

«І ті, хто чекає Україну. І дочекається. Донбас, Луганщина, Крим. Завдяки вам, наші воїни!», - запевнив Президент, додавши, що «Ми всі – одна сім’я. Одна Україна».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-