росіяни зневажливо ставляться до білоруських солдатів, між ними зростає напруга - розвідка

росіяни зневажливо ставляться до білоруських солдатів, між ними зростає напруга - розвідка

Укрінформ
Між солдатами рф і білорусі зростає напруга, оскільки росіяни зневажливо ставляться до своїх "колег".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними української розвідки, на територію білорусі продовжують надходити підрозділи збройних сил рф, які переважно складаються з так званих «частково мобілізованих» громадян. Їхнє головне завдання – підготовка матеріальної бази та місць розміщення російських військ. “Між тим, самі «чмобікі» вимушені жити в непристосованих умовах. Переважно в польових наметах без належних санітарних умов”, - зазначили в ГУР.

Читайте також: Купівля росією зброї свідчить про нікчемність їхнього ВПК - Веніславський

"Серед цих військовослужбовців відзначається масштабний спалах різноманітних захворювань. Здебільшого це захворювання дихальних шляхів (бронхіт, ангіна, пневмонія, загострення астми) та інфекції шлунково-кишкового тракту. Масштаби захворювань такі, що білоруські медики не здатні впоратися з ними. росіяни вимушені в терміновому порядку відряджати до білорусі військових та мобілізованих медиків з рф", - ідеться у повідомленні.

Найближчим часом очікується прибуття чергової партії медичних співробітників на 230 загальновійськовий полігон західного оперативного командування збройних сил республіки білорусь (Обуз-Лісновський). Спалах захворювань на ньому також пов’язують із недотриманням елементарних вимог для військових таборів із забезпечення гігієни, якісного харчування та медичного забезпечення.

Також в білорусі зростає напруга між військовими двох держав. Численні конфліктні ситуації пов’язані з прецедентами зневажливого ставлення російських військових до білорусів. Військова поліція рб неспроможна стримувати протиправну поведінку росіян. Зокрема, у доповідних записках, які подаються старшими офіцерами зс рб на основі скарг своїх рядових військовослужбовців, вказується на зневажливі вислови та поведінку росіян щодо білорусів. Зокрема, із використанням принижень на основі етнічних характеристик. Кількість прецедентів швидко зростає, що призводить до неконтрольованої ескалації напруги в білорусі.

Читайте також: лукашенко заявив про домовленість з рф про створення спільного супутникового угруповання

Як повідомляв Укрінформ, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов заявив, що ударні угруповання в білорусі, які можуть загрожувати Україні, можуть бути сформовані через два-три місяці.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-