В Україні спростили реєстрацію транспорту для військових

В Україні спростили реєстрацію транспорту для військових

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон, який усуває бюрократизацію у процесі державної реєстрації, зняття з обліку транспортних засобів для доукомплектування ЗСУ, що належать підприємствам та установам.

Відповідний законопроєкт №5337 про внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» підтримав 291 народний депутат, передає Укрінформ із посиланням на Телеграм нардепа Ярослава Железняка.

Як зазначається в пояснювальній записці, законопроєкт було розроблено з метою оптимізації взаємовідносин між підприємствами, установами і організаціями з військовими комісаріатами та органами, які здійснюють державну реєстрацію транспортних засобів.

Читайте також: ВР спростила примусове відчуження майна в умовах воєнного стану

Прийняті зміни до Закону України усувають незручності та бюрократизацію у процесі державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, які можуть бути призначені для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, що належать підприємствам, установам і організаціям.

Читайте також: ЗСУ отримали 50 турецьких бронетранспортерів Kirpi, на підході - ще 150

Також запропоновані зміни запроваджують механізми безпосереднього доступу військовими комісаріатами до актуальної інформації про транспортні засоби, які можуть бути призначені для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану і проведення загальної мобілізації ще на 90 діб - до 21 листопада 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-