Генштаб показав, як військові ЗСУ проходять навчання у Британії

Генштаб показав, як військові ЗСУ проходять навчання у Британії

Фото
Укрінформ
Начальник Генерального штабу Збройних сил Великої Британії генерал Патрік Сандерс заявив, що вражений мужністю і бойовим духом українських військових, які проходять навчання у Сполученому Королівстві.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

“Міністерство оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії продовжує інформувати про перебіг артилерійської підготовки особового складу ЗСУ у Сполученому Королівстві під керівництвом інструкторів зі Збройних сил Сполученого Королівства та сил оборони Нової Зеландії.

Фахівці та професіонали з Сполученого Королівства та Нової Зеландії (Королівський артилерійський полк Нової Зеландії) діляться найкращим теоретичним та практичним досвідом з українськими артилеристами”, - ідеться у повідомленні.

У Генштабі нагадали, що протягом найближчих місяців під керівництвом Збройних сил Великої Британії пройдуть навчання до 10 тисяч українців.

“Програма є частиною постійного зобов’язання Великої Британії щодо підтримки України, яке становить понад 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги, включно з протитанковою зброєю, бронетехнікою та артилерією”, - зазначили військові.

Навчання проводяться на об’єктах по всій Великій Британії понад 1000 інструкторами з 11-ї бригади сприяння силам безпеки, яка спеціалізується на проведенні тренувань для нарощування військового потенціалу союзників і партнерів.

Українським воїнам закупили автомати, видають каски, бронежилети, обмундирування та польове спорядження для бойових дій на передовій.

“Програма під керівництвом Сполученого Королівства готує Збройні сили України, що дозволяє їм збільшити опір задля продовження захисту суверенітету свого народу.

Програма є частиною постійного зобов’язання Сполученого Королівства підтримувати Україну в її боротьбі проти неспровокованого вторгнення кремля. У рамках нової військової програми під керівництвом Великої Британії особовий склад українського війська отримає навички, необхідні для ефективного ведення бойових дій на передовій під час захисту України”, - додали у Генштабі.

Генерал Сандерс, який нещодавно відвідав українських військовослужбовців, що навчаються польовим навичкам, поводженню зі зброєю, діям у міських умовах та стрільбі у рамках військової підтримки України, зазначив, що вражений мужністю, моральним і бойовим духом українських солдатів.

За словами Сандерса, “відданість і наполеглива праця інструкторів, а також швидкість, з якою вони провели навчання, надзвичайно вражають. Ми продовжуватимемо нашу роботу, щоб збільшити амбіції та темп навчання, щоб максимально збільшити підтримку України”.

Як повідомляв Укрінформ, на початку липня до Великої Британії прибула перша група українських військових, яка бере участь у новій великій військовій програмі з навчання на її території впродовж кількох місяців. У програмі задіяно близько 1050 військовослужбовців ЗС Великої Британії. Кожен курс триватиме кілька тижнів.

Читайте також: Військові навчання у Британії: Воллес відвідав бійців ЗСУ

Навчання дасть новобранцям-добровольцям з невеликим військовим досвідом або без нього навички ефективного ведення бойових дій на передовій. Курс включає програми з поводження зі зброєю, надання першої допомоги на полі бою, виживання в польових умовах, тактику патрулювання та правові основи збройних конфліктів.

Велика Британія раніше в рамках програми ORBITAL з 2015 по 2022 рік провела підготовку 22 тисяч українців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-