Цільовою аудиторією російських фейків є Захід - радник глави МВС

Цільовою аудиторією російських фейків є Захід - радник глави МВС

Укрінформ
Цільовою аудиторією російських фейків є навіть не українці чи росіяни, а представники Заходу.

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону заявив радник глави МВС Віктор Андрусів, передає кореспондент Укрінформу.

Він уточнив, що потрібно розуміти, хто є цільовою аудиторією певного фейка, і що якщо люди з фейка сміються, значить, вони цією цільовою аудиторією не є.

«Тому якщо ви з фейка не смієтеся, то значить, ви не знаєте, що це фейк. Тут завжди треба розуміти, на кого спрямований їхній фейковий меседж. Переважно ці якісь фейкові історії, які вони (росіяни – ред.) публікують або розповідають, про якихось нацистів у "Азові" або про те, що ми щось самі підпалюємо, і так далі - то цільовою аудиторією цих фейків є навіть не ми, і не росіяни, для цих - це Захід», - поінформував Андрусів.

На його думку, для росіян це - спосіб, наприклад, обґрунтувати якусь свою позицію для Заходу або дати умовному Орбану, що говорити.

Читайте також: Підпал зерносховищ та озброєння ЗСУ на елеваторах: ЦПД оприлюднив нові фейки роспропаганди

«Наприклад, це коли вони сказали, що Буча - це інсценізація і постановка, і пізніше ці ж самі речі повторював той же Орбан. Тобто, це - фейк, ціллю якого були саме якраз якісь закордонні політики, і щоб вони ним оперували», - заявив Андрусів.

Відповідаючи на питання, чи кінцевою метою фейку може бути те, про що ми навіть не здогадуємося, наприклад, зняття санкцій, він уточнив, що так званим завданням дуже багатьох фейків є забруднення інформаційного простору.

«Тобто, навіть коли ми розвінчуємо, що це і це є фейками, то вже навіть щодо найбільш правдивого факту люди можуть подумати, що, може, і це - фейк, бо уже так багато фейків у цій конкретній справі чи історії, що люди вже можуть перестати довіряти реальному факту», - поінформував він.

Андрусів вважає, що уся війна з дезінформацією є набагато складнішою, ніж здається на перший погляд, і що її ціль - це настільки потужні маніпуляції, що людина у певний момент просто втрачає орієнтацію у тому, що є правдою, а що - ні.

Читайте також: кремль поширює фейки про збагачення компаній США на зброї для України

24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог робить масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст та сіл. ЗСУ, Національна гвардія, сили Територіальної оборони та весь український народ чинять опір російським військам і завдають їм великих втрат.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-