Україна почала отримувати зброю від партнерів - на фронті вже застосовують гаубиці 155 калібру

Україна почала отримувати зброю від партнерів - на фронті вже застосовують гаубиці 155 калібру

Укрінформ
До України вже почала надходити сучасна зброя від міжнародних партнерів, серед якої гаубиці 155 калібру, які вже застосовують на фронті.

Про сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр на пресконференції у Медіацентрі Україна-Укрінформ.

«Ми продовжуємо роботу щодо міжнародної допомоги, збільшення її обсягів. Україна вже почала отримувати сучасну важку зброю західних зразків. Позиція Заходу, що є зараз, це 2-й фронт, відкритий проти російської федерації. І у нас є на сьогодні результати. На фронті крім джавелінів і стінгерів вже застосовуються американські гаубиці 155-го калібру. Триває процес надходження західної бронетехніки та іншої зброї», - сказала заступниця міністра оборони.

Вона пояснила прискорення розв'язання питання постачання зброї.

«Надання військової допомоги та зброї ще 3 місяці тому вважалося неможливим. Такі зрушення, це результати спільної роботи Президента України, його офісу, міністерства оборони, наших дипломатів та усіх, хто підтримує наші зусилля. Ми працюємо над збільшенням та пришвидшенням темпів отримання допомоги, адже від цього залежить життя наших воїнів», - сказала Маляр.

Читайте також: Перша фаза війни завершилася перемогою України, бо ворог не досягнув жодної з цілей – Маляр

Як повідомляв Укрінформ, візити міжнародних партнерів до України істотно впливають на постачання озброєння. Частина важкої новітньої зброї вже прибула до країни, а дещо ще в дорозі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-