Роспропаганда «розганяє» фейки про те, що ЗСУ кидають у бій непідготовлених військових

Роспропаганда «розганяє» фейки про те, що ЗСУ кидають у бій непідготовлених військових

Укрінформ
Російські пропагандисти поширюють фейки про те, що Збройні сили України нібито кидають у бій непідготовлених бійців, але ця інформація точно не відповідає дійсності.

Про це повідомляє Укрінформ із посилання на сторінку Командування сухопутних військ ЗСУ у Фейсбуці.

«Російські пропагандисти масово розповсюджують інформацію про те, що начебто Збройні сили України кидають у бій непідготовлених бійців. Основна форма поширення фейку – коментарі у чатах та соціальних мережах, виконані переважно за допомогою фальшивих акаунтів, так званих «ботів» та «тролів», часто погано підготовлених. Але можуть зустрічатися й матеріали інформаційних агентств», – зазначають українські захисники.

Основні ознаки таких фейків: емоційність викладу, неможливість ідентифікації автора тексту, підкреслена «українськість», застосування штампів у стилі розп’ятого хлопчика, фраз на кшталт «Обещали подготовку, отправили копать окопы, не стреляли вообще».

«Командування Сухопутних військ інформує: дана інформація не відповідає дійсності. Головний доказ цьому: високі втрати у лавах рашистів від дуже підготовлених рук і неймовірно хоробрих сердець наших воїнів», – зазначено у повідомленні.

Як зазначається, Командування Сухопутних військ проводить мобілізаційні заходи виважено та грамотно. У підрозділи ЗСУ, територіальної оборони, інших військових формувань бажають записатися добровольцями тисячі українців, які мають досвід бойових дій. Десятки тисяч охочих чоловіків та жінок не мають такої змоги і чекають своєї черги якраз тому, що територіальні центри комплектування (військкомати) приймають на службу людей із відповідним військовим фахом в міру того, як розгортаються підрозділи, усі види їх забезпечення.

«Воювати гарматним м’ясом без підготовки за принципами «с одной трехлинейкой на троих», «оружие добудешь в бою» і «солдат не надо жалеть, бабы нарожают» завжди було і залишається прерогативою росіян-окупантів. До того ж, керівними документами Збройних сил України та Сухопутних військ ЗС України начальникам ОТЦК та СП заборонено призивати громадян, які раніше не мали досвіду проходження військової служби», – зазначають захисники.

Командування Сухопутних військ, керівництво Української держави та Збройних сил цінує життя кожного громадянина і дає можливість вступити в боротьбу за волю України лише з належним озброєнням та належною підготовкою, щоби воїни мали якнайвищі можливості виконати завдання, знищити ворога і вижити.

«Ми методично і планомірно ліквідовуємо російських окупантів і продовжимо робити це до перемоги України у російсько-українській війні. Наразі проводиться активна робота зі створення колцентрів на базі обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, аби громадяни мали нагоду звертатись до ОТЦК та СП безпосередньо за місцем призову військовослужбовців. У зв’язку з великою кількістю охочих вступити до лав ЗСУ та оскільки здійснюється мобілізація великої кількості людей, ОТЦК та СП перевантажені – у зв’язку з чим можуть виникати організаційні проблеми. Ми просимо вас у разі призову ваших близьких та рідних на військову службу без відповідної підготовки або належного екіпірування повідомляти Міністерство Оборони та керівництво ЗСУ», – закликали у Сухопутних військах.

Як повідомлялося, президент рф путін 24 лютого оголосив про початок масштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-