Кадирівці відступили: перехоплена розмова російського загарбника під Маріуполем

Кадирівці відступили: перехоплена розмова російського загарбника під Маріуполем

Аудіо
Укрінформ
У Службі безпеки України заявляють, що перехоплені розмови російських військових свідчать про величезні втрати серед загарбників.

Як передає Укрінформ, про це СБУ повідомляє в Телеграмі.

"СБУ отримала дані про воєнну тактику росіян: "получили пи*дюлей от Украины – спрятались, еще раз получили – снова спрятались". І так по колу... Здається, у цієї схеми є незначний недолік – застосовувати її можна доти, доки є кому ховатися", - ідеться у повідомленні.

Як свідчать перехоплені розмови російських загарбників, які є в розпорядженні СБУ, триватиме це недовго, бо втрати ворога величезні.

"Ось що про це говорить російський загарбник, який зараз перебуває під Маріуполем: "Прячемся мы нах*й. Нас е*ашат нахрен. Пид*асы е*аные говорят: "Все взяли, все взяли", а нас тут е*ут постоянно. Я зае*ался уже бинтовать и конечности грузить. 200-х – море, море, море, просто море. У нас уже МАЗов нету, нахрен", - зауважили в СБУ.

За повідомленням спецслужби, не рятує ворога навіть присутність загонів кадирівців: "Эти е*анные кадыровцы отступили и все, всем пох*й. А мы стоим и нам прилетает постоянно".

"Що ж, прийшовши з мечем в Україну, вони самі собі підписали вирок", - наголосили в СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, 18-річний російський військовий у перехопленій СБУ розмові розповів, що за час перебування в Україні посивів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-