На кордоні не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру - Резніков

На кордоні не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру - Резніков

Укрінформ
Станом на зараз не спостерігається жодних явищ чи дій військового характер на кордоні України, які б помітно відрізнялись від того, що відбувалось навесні минулого року.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Станом на зараз не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру, які б помітно відрізнялись від того, що відбувалось навесні минулого року, перед Великоднем. Єдина відмінність у військовому плані, за якою ми стежимо, - це ситуація у Білорусі. Що кардинально відрізняється - це інтенсивність гібридних заходів, у першу чергу інформаційних, а також вплив цих заходів на макроекономічну ситуацію», - наголосив Резніков.

Він зазначив, що українська розвідка та головнокомандувач ЗСУ перебувають у постійному контакті з міжнародними партнерами та володіють усією інформацією.

За словами Резнікова, відмінність у цифрах щодо концентрації військ РФ поблизу українського кордону, які лунають у публічному просторі, особливо у міжнародних ЗМІ, пов’язана з тим, що Україна використовує дані стосовно зони перебування російських військ до 200 км. Саме ці дані більш точно відображають тенденції, заявив міністр.

Читайте також: В армії прораховують усі можливі сценарії дій РФ включно з найгіршим – міністр оборони

Як повідомляв Укрінформ, 5 грудня 2021 року міністр оборони Олексій Резніков заявив, що загальна чисельність російських військ біля кордону України може зрости до 175 тисяч.

19 січня секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що для планування повномасштабної наземної операції Росії знадобиться мільйон військових, нині ж на кордоні з Україною їх приблизно 127 тисяч, у тому числі наземний компонент – 106 тис., з відповідними вогневими, ударними та маневровими можливостями. Данілов вважає нинішню ситуацію "некритичною".

25 січня Верховна Рада звернулася до ООН, Європарламенту, урядів та парламентів іноземних держав, а також парламентських асамблей міжнародних організацій щодо неприйнятності військового шантажу з боку Росії, який вона здійснює для недопущення реалізації європейських і євроатлантичних прагнень України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-