Рада ратифікувала угоду між урядами України та Британії щодо кредитної підтримки ВМС України

Рада ратифікувала угоду між урядами України та Британії щодо кредитної підтримки ВМС України

Укрінформ
Верховна Рада ратифікувала Рамкову угоду між урядами України та Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських сил Збройних сил України.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, за відповідний закон проголосували 275 народних депутатів.

Ратифікація українським парламентом відповідної угоди дозволяє виконати внутрішньодержавну процедуру, пов’язану із набранням чинності цим документом, що своєю чергою сприяє започаткуванню та забезпеченню реалізації спільних проєктів з розвитку спроможностей Військово-Морських сил Збройних сил України.

Як повідомлялося, 22 січня посол України у Великій Британії Вадим Пристайко висловив сподівання, що Верховна Рада оперативно ратифікує українсько-британську рамкову угоду про кредитування на розвиток ВМС.

Читайте також: Лондон не виключає санкцій проти Путіна у разі вторгнення РФ в Україну

Він нагадав, що угода про кредитування та підтримку військово-морського флоту України на 1,7 млрд фунтів стерлінгів була підписана у Лондоні у листопаді 2021 року. Вона передбачає фінансування в розмірі 1,7 млрд фунтів для закупівлі та обслуговування двох протимінних кораблів, спільного виробництва восьми ракетних кораблів та фрегата. Також планується поставка і модернізація озброєння для наявних суден та консультаційно-технічна підтримка будівництва військово-морської інфраструктури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-