Минулої доби на сході України було 630 порушень перемир’я – ОБСЄ

Минулої доби на сході України було 630 порушень перемир’я – ОБСЄ

Укрінформ
СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 482 порушення режиму припинення вогню у Донецькій області та 148 таких порушень на Луганщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 261/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 6 листопада 2021 року.

У Донецькій області СММ зафіксувала 482 порушення режиму припинення вогню, зокрема 125 вибухів (4 вибухи від вихідного вогню, 3 розриви боєприпасів та 118 вибухів невизначеного походження)", - йдеться у звіті.

Читайте також: З липня 2020 року окупанти понад 700 разів перешкоджали патрулям СММ ОБСЄ

Більшість порушень режиму припинення вогню сталася поблизу ділянки розведення в районі н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька), а також на південний захід від н. п. Хрещатицьке (кол. Красноармійське; непідконтрольний урядові, 86 км на південь від Донецька).

За попередній звітний період у цій області було зафіксовано 78 порушень режиму припинення вогню.

"У Луганській області Місія зафіксувала 148 порушень режиму припинення вогню, зокрема 145 вибухів (46 вибухів від вихідного вогню, 14 розривів боєприпасів, 64 пострілів із подальшими розривами боєприпасів, а також 21 вибух невизначеного походження)", - повідомили в СММ.

Читайте також: Окупанти не пропускали Місію ОБСЄ біля Станиці Луганської, намагаючись «перевірити багаж»

Більшість порушень режиму припинення вогню сталися на північний схід від ділянки розведення в районі н.п. Станиця Луганська (підконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Луганська), а також на північ і схід від н. п. Щастя (підконтрольний урядові, 20 км на північ від Луганська).

Крім цього, СММ зафіксувала по 5 вибухів невизначеного походження на полігонах поблизу н. п. Шимшинівка (непідконтрольний урядові, 27 км на південний захід від Луганська) та н. п. Бугаївка (непідконтрольний урядові, 37 км на південний захід від Луганська), які, за оцінкою, були пов’язані з навчаннями з бойовою стрільбою поза зоною безпеки.

Як відомо, за попередній звітний період на Луганщині було зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-