ЗСУ не фіксують повернення російських військ у місця дислокації після навчань з Білоруссю

ЗСУ не фіксують повернення російських військ у місця дислокації після навчань з Білоруссю

Укрінформ
Попри завершення російських навчань «Захід-2021», українське командування не фіксує масового повернення батальйонно-тактичних груп російської армії на місця постійної дислокації.

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний в інтерв’ю Радіо Свобода, передає Укрінформ.

«Незважаючи на те, що 16 вересня офіційно, по телевізору показували, пройшло урочисте закриття («Заходу-2021» – ред.), на сьогодні ми не фіксуємо масового повернення в пункти постійної дислокації тих батальйонно-тактичних груп, які вийшли на підсилення. А їх було аж 19 на сьогодні, які з’явилися додатково насамперед під час проведення цих навчань і на території Республіки Білорусь, і на території Російської Федерації», – сказав він.

За словами Залужного, ці батальйонно-тактичні групи продовжують виконувати завдання в Південному військовому окрузі Росії. За даними командувача, кожна така група налічує близько тисячі людей.

Читайте також: Залужний обговорив з головою Військового комітету НАТО безпекову ситуацію біля кордонів України

«Вони не стоять з автоматами уздовж нашого кордону. Вони знаходяться у відповідних районах, наближених до державного кордону», – уточнив він.

Залужний додав, що деякі військові поверталися до місць дислокації для голосування на виборах до російської Державної думи, тому деякі переміщення фіксуються, «але розслаблятися зовсім ми на сьогодні не можемо».

Читайте також: Україна має бути готова відбити напад з боку білоруського кордону — військовий експерт

Як повідомлялося, масові військові навчання Росії та Білорусі тривали з 9 по 16 вересня, у них взяли участь близько 200 тис. військовослужбовців та техніка на кількох об’єктах у Росії та Білорусі. У НАТО заявили, що стежать за навчаннями, які викликали занепокоєння в сусідніх країнах-членах Альянсу та в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-