ЗСУ прийняли на озброєння радіолокаційну станцію «Фенікс-1»

ЗСУ прийняли на озброєння радіолокаційну станцію «Фенікс-1»

Фото
Укрінформ
На озброєння Збройних сил України прийняли радіолокаційну станцію виявлення “Фенікс-1”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони

На замовлення Міністерства оборони казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» розробило трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1».

За словами міністра оборони Андрія Тарана, розробку здійснили в рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6 для її застосування у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1». Після низки успішних випробувань «Фенікс-1» прийняли на озброєння ЗСУ.

“Фенікс-1” буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1» та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних сил ЗСУ. Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з’єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти і уражати повітряні цілі”, - відзначив Таран.

За словами міністра, отримана інформація з трикоординатної радіолокаційної станції виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів.

Читайте також: На озброєння ЗСУ прийняли безпілотник «Лелека»

“Це дозволить застосовувати підрозділи зенітних ракетних комплексів «Бук-М1» ефективніше”, - зазначив Таран.

Як повідомляв Укрінформ, 14 вересня під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова відбулася нарада з питань опрацювання проєкту державного бюджету на 2022 рік, під час якої обговорили фінансування сектору безпеки і оборони України у 2021 та 2022 роках.

Фото: Міноборони

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-