Головнокомандувач ЗСУ назвав пріоритетні завдання реформування армії

Головнокомандувач ЗСУ назвав пріоритетні завдання реформування армії

Укрінформ
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вважає реформування ЗСУ відповідно до принципів і стандартів НАТО та соціальний захист військовослужбовців пріоритетними завданнями ЗСУ на найближчу перспективу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ у Фейсбуці.

Зазначається, що 31 липня Залужний представив керівному складу ЗСУ новопризначених заступника Головнокомандувача Збройних сил України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-майора Сергія Шапталу та командувача Медичних сил Збройних сил України полковника медичної служби Тетяну Остащенко.

Під час заходу Головнокомандувач також окреслив пріоритетні завдання розвитку ЗСУ на найближчу перспективу.

"Загальний курс на реформування Збройних сил України відповідно до принципів і стандартів НАТО залишається незворотним. І ключове тут – принципи. Зміни мають відбутися перш за все у світогляді і ставленні до людей. Я б хотів, щоб ви повернулися обличчям до людей, до своїх підлеглих. Моє ставлення до людей не змінювалося протягом всієї моєї служби", - наголосив Залужний.

Він також підкреслив пріоритетність соціального захисту військовослужбовців і членів їхніх сімей, важливість продовження реформи грошового і кадрового забезпечення.

Читайте також: Генерал Залужний: що відомо про нового головнокомандувача ЗСУ

Крім цього, в контексті реалізації оборонної реформи, Головнокомандувачем було доведено до керівного складу ЗС України такі завдання: продовження трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління ЗС України, у тому числі шляхом розмежування повноважень; набуття органами військового управління повних оперативних спроможностей у нових організаційних структурах (J, G, A, N, S); розробка та впровадження в усіх сферах діяльності ЗС України стандартів та процедур, прийнятих у державах-членах НАТО; забезпечення безпосередньої участі країн-партнерів НАТО у заходах оперативної підготовки штабів стратегічного та оперативного рівнів, у тому числі із залученням до практичних дій у ході їхнього проведення; підвищення рівня професійної підготовки особового складу; забезпечення вивчення військовослужбовцями англійської мови; розвиток сержантського корпусу.

"Головними завданнями Збройних сил України в умовах відсічі і стримування російської збройної агресії залишаються утримання військових частин на належних рівнях бойової готовності, укомплектування професійним та вмотивованим особовим складом, переоснащення сучасним озброєнням та військовою технікою, уточнення основних документів оборонного планування, а також доктринальних документів застосування військ", - наголосив генерал-майор.

Читайте також: Президент увів Залужного до складу РНБО

Також важливо в рамках забезпечення всеохоплюючої оборони розвивати систему територіальної оборони та рух опору. Залужний зазначив, що для реалізації цілей буде докладено всіх зусиль, щоб налагодити ефективну взаємодію з Міністерством оборони України в інтересах розвитку ЗСУ.

"Увесь комплекс заходів, які були сплановані раніше, має бути виконаний. Зокрема, проведення на належному рівні військового параду з нагоди 30-ої річниці Незалежності України та стратегічних командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля-2021", - додав він.

Як повідомляв Укрінформ, 27 липня Президент Володимир Зеленський призначив головнокомандувачем Збройних сил України Валерія Залужного, попередньо звільнивши з цієї посади Руслана Хомчака. У свою чергу, Хомчака було призначено першим заступником секретаря РНБО.

Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-